Замовити та встановити карпатський чан для бані
ТЕЛЕФОН
Замовити чан

item-748683313

Якщо Ви власник традиційної парної, сауни, ресторану, готелю, бази відпочинку, Вам буде цікаво ще й купити чан для бані (чавунний і з гарантією, звичайно).

Пропонуючи Вашим клієнтам зігрітися і розслабитися в сауні, Ви можете запропонувати альтернативу – попаритися в лікувальному гарячому чані. Адже для того, щоб попаритися в гарячому чані, тепер їхати в Лумшори не обов’язково. Таку приємну карпатську традицію, як паріння в чані можна принести в будь-який регіон України, встановивши чан для бані (чавунний) в будь-якому місці відпочинку, або ж навіть … у себе на дачі біля озера, річки, басейну! Якщо ж поки що водойми з холодною водою поблизу немає, реально облаштувати купіль з холодною водою в комплексі.

Спробуйте і не пошкодуєте, тому що така процедура, як купання в чані, добре розслаблює ще й позитивно впливає на увесь організм. Для більшого ефекту в воду додаються збори лікувальних трав, трави з морською сіллю, трав’яний чай. В одному чані можуть комфортно розміститися до восьми чоловік. Такий вид паріння вибирають навіть сім’ї з дітьми, зважаючи на його безпечність, простоту і корисність. Відпочинок в такому чані нагадує купання в природних термальних джерелах. Купання в чані – це повернення до кращих традицій в 21-му столітті.

Замовити та встановити карпатський чан для бані – це можливість урізноманітнити свій бізнес недорогою в обслуговуванні і набираючою популярність послугою. Тому що процедура купання в чані досить проста. Також догляд за ємностями, їх прибирання не є чимось складним. Після виходу клієнтів, спускається використана вода, купіль і сходинки миються, зола після багаття забирається. Вуаля – і чан готовий до нового прийому клієнтів. Користуватися чаном можна круглий рік: хоч влітку, хоч взимку.

Встановивши чан для лазні в санаторії, готельно-ресторанному комплексі, курорті, готелі, Ви отримаєте перевагу перед конкурентами. Ваш заклад стане перлиною регіону. Вашим відвідувачам буде чим зайнятися і в негоду, будь-якої пори року. Відпочивші, задоволені гості будуть розповідати про Вас своїм друзям, родичам, знайомим. Карпатський чан для бані стане родзинкою відпочинку для Ваших клієнтів.

Замовити чан для бані чавунний Ви можете на ливарному підприємстві з великим досвідом Промпроект, фахівці якого створили і встановили багато об’єктів для купання по всій Україні і за кордоном.

Якщо Вас цікавить ціна чану для бані або ж як замовити чавунний чан для купання в Україні – передзвоніть нам по телефону в контактах сайту. Ми завжди відкриті до діалогу з потенційними клієнтами!

КОНТАКТИ
clock Пн - Пт з 09:00 до 17:00
  • viber
  • telegram
  • whatsapp
geo Україна, Волинська область, м.Луцьк, вул.Грушевського, буд.30, індекс 43005

    Імʼя
    Телефон
    Текст