Купання в гарячому чані. Протипоказання та рекомендації
Купання в гарячому чані. Протипоказання та рекомендації

Такий вид корисного відпочинку як «гарячий чан для лазні» давно вийшов за межі поняття «закарпатський чан», і на теперішній час він набирає популярності серед відпочиваючих.

Перед тим як Ви прийняли рішення: попаритись в чані з друзями; або ж пропонуєте своїм клієнтам подібне задоволення, варто знати які є протипоказання щодо цього та як це робиться правильно.

Правила та час перебування в чані аналогічні, як у лазні. Принаймні при дотриманні саме таких рекомендацій, Ви можете отримати максимальний позитивний ефект.

Наші рекомендації з власного досвіду, які убезпечать Вас та всіх клієнтів закладів, що пропонують подібне задоволення, від негативних наслідків, і дадуть можливість відчути всі принади цього виду релаксації.

1. Перед тим, як обрати відпочинок в чані, поцікавтеся у лікарів - чи не має протипоказань для Вашого здоров’я для приймання сауни або лазні. Також важливо знати, чи не має у Вас алергії на трав’яні настої або хвою. Якщо такі протипоказання існують, радимо Вам утриматися від купання в гарячому чані.

2. Плануючи відвідування чанів, подбайте про компанію. Краще, щоб компаньйони по відпочинку були добре Вам знайомі. Уникайте випадкових компаній та незнайомих людей, якщо відповідально відноситесь до свого здоров’я.

3. Перед тим як замовити гарячий чан, поцікавтесь в адміністратора правилами санітарії, наявністю душу і частотою зміни води.

4. Інтервал між зануреннями в гарячий чан повинен бути не менше 2-х годин.

5. Якщо є вибір чанів різних конструкцій – краще вибрати чугунний чан із плоским дном. У ньому зручніше і комфортніше перебувати, особливо в компанії.

6. Ідеальною для купання в чані є температура води 35-40 градусів.

7. Розмір та конструкція чану також впливає на Ваш комфорт під час паріння. Ідеальний чан той, який вміщує 6-8 осіб.

8. Пам’ятайте, всього повинно бути в міру. Надмірне перебування в чані може негативно вплинути на Ваше здоров’я.

Захворювання, при яких купання в чані, абсолютно протипоказане:

  • онкологічні захворювання;
  • хронічні захворювання печінки і жовчовивідних шляхів;
  • інфаркт міокарда;
  • стенокардія;
  • туберкульоз;
  • бронхіальна астма (сильна концентрація пари може спричинити напад);
  • тиреотоксикоз;
  • настої трав можуть викликати сильні алергічні реакції. Тому людям, що страждають від сильних алергічних реакцій, купання в чані також протипоказане.

Тимчасово протипоказане купання в гарячому чані при вагітності, лактації, гострих інфекційних захворюваннях, що супроводжуются підвищенням температури тіла.

Важливий момент, на який варто звертати увагу при парінні в чані: для багатьох людей такий відпочинок новий і клінічних досліджень щодо його лікувальних властивостей не проводилися. На що можна розраховувати стовідсотково - так це на лікувальний, розслаблюючий ефект лазні або сауни. А поки - насолоджуйтеся блаженством паруючого гарячого чану під відкритим небом і ароматом хвої з цілющими травами.

Купання в гарячому чані, дотримуючись цих рекомендацій, принесе здоров’я і задоволення!

Виникли питання?

ЗАЛЮБКИ ВІДПОВІМО !
контакти
Україна, Волинська область, м.Луцьк, вул.Грушевського, буд.30, індекс 43005
+38 ( 097 ) 87-89-817
.
Пн - Пт з 09:00 до 17:00